bendravimo-akademija-logo-2

+370 686 08516

A B O U T

Bendravimo akademija tai profesionalių ir entuziastingų mokymo trenerių bei konsultantų komanda. Ugdydami asmenines ir socialines emocines kompetencijas mes padedame greičiau įgyti trokštamus įgūdžius bei įpročius jūsų norimų pokyčių kelyje.

 

Darbe naudojame naujausias verslo vadybos, neurolingvistinio programavimo (NLP), ugdomojo vadovavimo, emocinio intelekto (EQ) ugdymo žinias bei technikas. Ir, svarbiausia, išmokome jomis naudotis.

 

Efektyvaus bendravimo (komunikacijos) nauda įmonei:

 • apyvartos ir pelno augimas

 • sąmoningi ir motyvuoti darbuotojai

 • trokštamas įmonės įvaizdis

 • patraukli organizacinė kultūra

 

Kaip dirbame?

 • Atliekame komunikacijos auditą ir padedame išgryninti jūsų poreikius bei siekius

 • Patariame pasirenkant efektyviausią personalo ugdymo strategiją

 • Organizuojame mokymus ir ugdome sėkmingus darbuotojus bei charizmatiškus lyderius

 • Maksimalų dėmesį skiriame komandos bei individualaus ugdymo suderinimui su jūsų lūkesčiais

 

Kodėl esame reikalingi norintiems tobulėti?

 • Suteikiame naujausias žinias efektyviam bendravimui

 • Žinias paverčiame naujais įgūdžiais

 • Formuojame naujus įpročius

 • Plečiame ir ugdome sąmoningumą

2018 08 08 Manksta birute-velykiene-bendravimo-akademija

Birutė Velykienė

Vygandas Rutkauskas

Verslo konsultantė ir trenerė, emocinio intelekto ugdymo specialistė, koučingo trenerė, neurolingvistinio programavimo trenerė, metodikos “Socialinė panorama“ konsultantė, elgsenos metodikos Eneagrama meistrė.  

 

Esu inžinierė-chemikė (KPI) ir vadybos mokslų magistrė (KTU). Virš 15 metų vadovavimo patirties gamybos bei paslaugų versle,  virš 20 metų patirties konsultacinėje veikloje: inovacijų vadyba, projektų vadyba, personalo vadyba. Dirbdama su žmonėmis supratau, kad kiekvieno iš mūsų veiklos rezultatyvumas, pokyčių greitis, sėkmė priklauso nuo bendravimo gebėjimų. Nuo 2006 m. intensyviai domiuosi saviugdos, emocinių kompetencijų ugdymo temomis. Dalyvavau įvairiuose tarptautiniuose projektuose rengiant mokymų metodikas verslumo savybių ugdymo, koučingo kultūros diegimo, verslo psichologijos temomis.  Esu smalsi. Socionika, archetipai, DISCO, Eneagrama, spiralinė dinamika, emocinio intelekto ugdymas, kinų medicina, koučingas, neurolingvistinis programavimas  – tai temos, kuriose gilinau ir gilinu savo gebėjimus, žinias. Savo naują patirtį perkeliu į personalo mokymus, konsultacijas. Visas teorines tiesas patikrinu praktikoje ir tik tuomet dalinuosi. Šalia žinių reikia veiksmo. Ir jei pavyko nors vienam, vadinasi pavyks ir kitam, to norinčiam. Esu optimistė, mėgstu bendrauti ir žaviuosi žingeidžiais, ieškančiais, augančiais.

Susitikime!

Verslo konsultantas ir treneris, koučingo treneris, neurolingvistinio programavimo treneris,

metodikos “Socialinė panorama“ konsultantas, elgsenos metodikos Eneagrama meistras.

 

 

Patirtis 1000 kartų vertingesnė už teoriją - tai mano požiūris į mokymus ir mokymąsi. Esu aktyviai praktikuojantis KOUČERIS (ugdantysis treneris). Pasekmės priklauso ne nuo aplinkybių, bet nuo sistemos prisitaikymo, todėl padedu atrasti žmogaus, organizacijos ir aplinkos, kaip sistemų, tarpusavio sąveiką - specializuojuosi konsteliacijų srityje. Gerą vadovavimą, derybas, konfliktų sprendimus, pardavimus lemia tinkama komunikacija, tačiau žmogus išnaudoja ne visą savo galimybių potencialą – profesionaliai taikau NLP technikas padedant įsisavinti papildomus gebėjimus. Įtaiga, transas ir hipnozės fenomenas, neabejotinai suteikia pranašumą lyderystėje. Šie unikalūs gebėjimai tai mano studijų dalis, tai savo klientams perteikiu mokymų metu. Visus mano pasiekimus vainikuoja sertifikatai, pažymėjimai bei diplomai. Baigiau KTU, turiu transporto inžinerijos specializaciją ir esu

verslo vadybos magistras. 12 metų patirtis reklamos sferoje, 20 metų patirtis kuriant ir vadovaujant įvairių sričių verslui. Kūrybiškumas, analitinis mąstymas, charizma, empatija, energingumas mano mokymų veiklą paverčia hobiu, asmenines sesijas, pagalbą žmogui - mėgstama ir sėkminga veikla.

VYGANDAS-RUTKAUSKAS-FOTO