bendravimo-akademija-logo-2

+370 657 45531

Būtinai prisijunkite. Dalyvavau pirmą kartą, bet iš tikrųjų patiko. Čia užsiėmimai tiems, kuriems reikia žinių, tobulėjimo ir augimo. Alytaus NLP klubas, padėka Vygandui.

 

Renata Kantaravičienė  |  2016 m.

ATSILIEPIMAI

Renata-Kantaraviciene

Nepakartojamasis Vygandas Rutkauskas iš mokymų įmonės „Bendravimo akademija“ su didžiuliu įkvėpimu ir gero humoro doze užbaigė konferencijos edukacinę dalį. Po Vygando paskaitos tikime: MES ESAME OK, VISI APLINK YRA OK, MŪSŲ VERSLAS YRA OK!

 

Skaidrė Vainikauskaitė, Versli mama |  2016 m.

Skaidre-Vainikauskiene-- Bendravimo-akademija-atsiliepimai

Bendravimo mokymai, kuriuos vedė Birutė Velykienė man buvo įtaigūs,

produktyvūs ir privertė susimąstyti.

 

Danutė Puchova-Ledniovė |  2016 m.

Danute-Puchova-Ledniove

Vasarą dalyvavau Bendravimo Akademijos rengiamuose mokymuose "Naujos kartos lyderis". Juose išmokau geriau pažinti save, valdyti savo reakcijas į kitus žmones ar įvykius atsidūrus stresinėse situacijose. Mokymuose teko atlikti daugybę įvairių įdomių praktinių pratimų, tam tikras išmoktas technikas pritaikiau savo kasdieniame darbe ir gyvenime. Man patiko lektorių duetas Birutė ir Vygandas.  Jie vienas kitą papildo ir į kiekvieną situaciją ar dėstomą dalyką leidžia pažvelgti iš skirtingų kampų, skirtingų patirčių ir kompetencijų, kas suteikia dar platesnį, gilesnį situacijos supratimą. Mokymuose pasisėmiau ne vien naudingų žinių, bet ir gerų emocijų, susipažinau su įdomiais ir tobulėti nenustojančiais žmonėmis. Aš pasiruošęs būti ateities lyderiu. To linkiu ir visiems kitiems.

 

Martynas Dabulis, UAB "Paysera LT" pardavimų vadovas |  2016 m.

Picture1