bendravimo-akademija-logo-2

+370 686 08516

Būtinai prisijunkite. Dalyvavau pirmą kartą, bet iš tikrųjų patiko. Čia užsiėmimai tiems, kuriems reikia žinių, tobulėjimo ir augimo. Alytaus NLP klubas, padėka Vygandui.

 

Renata Kantaravičienė  |  2016 m.

ATSILIEPIMAI

Renata-Kantaraviciene

Nepakartojamasis Vygandas Rutkauskas iš mokymų įmonės „Bendravimo akademija“ su didžiuliu įkvėpimu ir gero humoro doze užbaigė konferencijos edukacinę dalį. Po Vygando paskaitos tikime: MES ESAME OK, VISI APLINK YRA OK, MŪSŲ VERSLAS YRA OK!

 

Skaidrė Vainikauskaitė, Versli mama |  2016 m.

Skaidre-Vainikauskiene-- Bendravimo-akademija-atsiliepimai

Bendravimo mokymai, kuriuos vedė Birutė Velykienė man buvo įtaigūs,

produktyvūs ir privertė susimąstyti.

 

Danutė Puchova-Ledniovė |  2016 m.

Danute-Puchova-Ledniove

Vasarą dalyvavau Bendravimo Akademijos rengiamuose mokymuose "Naujos kartos lyderis". Juose išmokau geriau pažinti save, valdyti savo reakcijas į kitus žmones ar įvykius atsidūrus stresinėse situacijose. Mokymuose teko atlikti daugybę įvairių įdomių praktinių pratimų, tam tikras išmoktas technikas pritaikiau savo kasdieniame darbe ir gyvenime. Man patiko lektorių duetas Birutė ir Vygandas.  Jie vienas kitą papildo ir į kiekvieną situaciją ar dėstomą dalyką leidžia pažvelgti iš skirtingų kampų, skirtingų patirčių ir kompetencijų, kas suteikia dar platesnį, gilesnį situacijos supratimą. Mokymuose pasisėmiau ne vien naudingų žinių, bet ir gerų emocijų, susipažinau su įdomiais ir tobulėti nenustojančiais žmonėmis. Aš pasiruošęs būti ateities lyderiu. To linkiu ir visiems kitiems.

 

Martynas Dabulis, UAB "Paysera LT" pardavimų vadovas |  2016 m.

Picture1

Birute, norėčiau Jums padėkoti už puikiai praleistą savaitgalį. Man asmeniškai tai buvo kaip terapija, aš nepamenu, kada taip buvau "atsijungusi" atitrūkusi mintimis nuo išorinio pasaulio :) Jokio skubėjimo, jokių nereikalingų minčių, tik gilinimasis į savęs ir aplinkinių pažinimą. Buvo įdomu išgirsti Jūsų įžvalgas, mintis šioje srityje. O dar jūsų mini spektakliukai ir suvaidintos situacijos, visiškai nepriminė tipinių ir šabloniškų mokymų :):)

 

Sandra Morkūnienė, UAB Audrineta Projektų vadovė | 2019 m.

sandra-morkuniene

Birute, mokymais ir praleistu laiku aš džiaugiuosi, jie buvo lengvi, neapsunkinantys, Jūs žemiškai viską pateikėte, informacija ir nauja, ir seniai žinoma, užmesta kažkur pasąmonės kertelėje. Tad labai dźiaugiuosi ir naujų dalykų sau sužinojus, ir nuo senų dulkes nupūtus.

 

Monika Kuzmickaitė, UAB Audrineta Projektų vadovė | 2019 m.

monika-kuzmickaite

Kaip tik šiandien su kolegėmis kalbėjome, dėl vieno iš paskutinių pratimų, kurį atlikome, kai į save žvelgi iš šono. Paprastas veiksmas, kuris leidžia realiau, protingiau pažiūrėti į save.

Pradedu suprasti, kaip lengviau išklausyti žmones ir kokia kalba su jais kalbėtis. Žinoma, kad pasiekti geresnių rezultatų dar reikia labai labai daug dirbti ir mokytis, bet startas padarytas.

Labai daug suteikėte informacijos, galbūt ne viskas iš tos visumos išliks, nes per tokį trumpą laiką “sugrūsti” tiek informacijos į savo galvas yra pakankamai sunku, bet, manau, kiekvienas atsirinks tai, kas jam tuo metu atrodė reikalingiausia ir tikrai panaudos tai.

Ačiū Jums dar karta! 

 

Rolandas Puidokas, UAB Audrineta | 2019 m.

rolandas-puidokas

Labai dėkoju už kartu praeistą laiką ir be galo naudingas įžvalgas bei žinias. Kai kuriuos metodus aš pasąmoningai taikydavau gyvenime, bet dabar tai darysiu aktyviau ir prasmingiau. Tikiuosi man tai padės gyvenime bendraujant tiek kolektyve, tiek šeimoje.  Malonu buvo klausyti Jūsų dėstomų minčių ir pasidalinimo gyvenimiškais pavyzdžiais. Esate šiltas žmogus, puiki lektorė. 

Sekmes visokeriopos.

 

Skaistė Krujelskė | 2019 m.

skaiste-krujelske

Birute, mokymai buvo įdomūs, daug informacijos, kurią reikia dar suvirškinti ir susidėlioti viską į vietas, kad padaryti kažkokias išvadas. :)

Ačiū už suteiktas žinias, kurios padės pažinti ne tik save, bet ir kolegas!

 

Simona  Chrasimovičiūtė, UAB Krispo | 2019 m.

bendravimo-akademija

Į rezultatą orientuoti, nestandartiniai, sąmoningumą ugdantys, padedantys žmonėms atsiskleisti ir pradėti naudotis savybėmis ir įpročiais, kurių anksčiau neturėjo, mokymai.

 

Audrius Blažauskas, AS Remeks Keskus generalinis direktorius | 2019 m.

bendravimo-akademija

Vygandas yra puikus mokymų lektorius, gebantis įsiklausyti ir išgirsti tikrąjį poreikį tiek įmonės, tiek kiekvieno dalyvio atskirai. Mokymų metu puikiai įtraukia dalyvius, geba išlaikyti dalyvių koncentraciją, aiškiai atsako į iškilusius, su tema susijusius klausimus, pagal situaciją ir poreikį leidžiantis kiek nukrypti nuo temos, tačiau tik tiek, kiek yra būtina, kad suprasti, kur link vystosi situaciją ir to pasekoje iš karto reaguoti taikliais pastebėjimais, pamokymais, atsakymais, atvirais klausimais. Mokymų metu dalyviai jaučiasi lyg savaime jaukiai nejuntamai besimokantys. Po mokymų iš dalyvių tenka išgirsti gerus atsiliepimus apie mokymus ir patarimus, frazes, kuriuos mokymų metu pateikė Vygandas.

 

Sonata Misiukevičienė, UAB Mantinga Personalo vadovė | 2018 m.

bendravimo-akademija