bendravimo-akademija-logo-2

+370 686 08516

MOKYMAI VADOVAMS

„Naujos kartos lyderis“ 

Kada?

1 dalis

2021 m. rugpjūčio 27-28 d.

2 dalis

2021 m.

 

Kas?

Atnaujinta 4 dienų (2 dalys po 2 dienas) intensyvi mokymų programa, skirta įmonių vadovams, kurie nori jais išlikti ir po 10 metų.

Galima dalyvauti 2 d. arba 4 d. mokymuose.

 

Naujos kartos lyderis! Mokslininkai jau nustatė, kad po 10 metų lyderio pranašumus lems asmeninės ir socialinės emocinės kompetencijos. Jūs domitės lyderyste, todėl jau žinote, kad sąmoningas, tikslus bendravimas kuria Jūsų gyvenimo ir verslo kokybę. Todėl šių mokymų metu sužinosite ir išbandysite naujausius ir patikrintus "ilgo galiojimo receptus", kuriais vadovaujasi sėkmingi vadovai. Įsivaizduokite, kad vos per 3 dienas jūs išmokote arba patobulinote jau turimas bendravimo su savimi ir kitais kompetencijas, išplėtėte vadovavimo įrankių arsenalą, atradote sau tinkamus naujus bendravimo įgūdžius...  Tai reiškia, kad jau mokate kitaip vadovauti ir kitaip bendrauti.

 

Vadovavimas neatsiejamas nuo bendravimo. Bendraujant nepakanka vien techninių/teorinių žinių. Sėkmingiausioms kompanijoms vadovauja aukšto emocinio intelekto vadovai. Gera žinia, kad emocines kompetencijas galime ugdyti. Ir tai darysime visas 2x2 dienas intensyviai. Kaip reikia  ne tik girdėti, bet ir išgirsti?  Ne tik kalbėti, bet ir susikalbėti? Bendravimo, emocinio intelekto įgūdžių lavinimo pratybos - kur dar geriau, tai galite išmokti nei bendraudami Bendravimo akademijoje?

 

Kokie yra naujos kartos lyderio vadovavimo stiliai? Kiekvienas vadovas naudoja tam tikrą vadovavimo stilių. Ir tai priklauso nuo jo asmeninių savybių, nes būtent tas stilius leidžia patirti mažiau streso vadovaujant žmonėms. Aplinka sparčiai kinta, keičiasi ir žmonės, jų poreikiai ir vertybės, todėl vadovauti taip, kaip buvo veiksminga vakar, šiandien jau neefektyvu. Atminkite, kad naujos kartos lyderiui reikia kitų savybių ir įrankių, kaip efektyviai dirbti su žmonėmis. Motyvavimas "Lazda arba saldainiai" praranda poveikį. Kokie yra dabar naujos kartos lyderiai?  Kokie nauji motyvacijos šaltiniai? Kaip burti komandas ir įkvėpti jas dideliems darbams?

 

Mokymų programa

 

1. Atnaujinti žinias apie vadovavimą, rasti geriausią/naudingiausią variantą Sau.

2. Emocijos silpnybė ar neatrasti valdymo resursai – pasirinkimas vertas Jūsų.

3. Kokybiškas grįžtamasis ryšys – geriausias jūsų „žvalgas“.

4. Drąsiausiems pasiduoda įpročiai ir įsitikinimai – Jūs galite juos „pažaboti“.

5. Lyderystės stiliaus „pasimatavimas“ - prisiderinimas ir įsigijimas praktikos metu be papildomų sąnaudų Visiems.

6. Įtaiga, manipuliacija, hipnozė - būdai veikti ir būdai apsiginti.  O gal tai tik menas paprastai tvarkyti nepaprastus reikalus.

7. Vidinė pusiausvyra ir ramybė darant tai, kas privaloma – geriausia Jūsų elgsena konflikte.

8. Netikėtos situacijos ir išmoktas Pasitikėjimas Jums.

9. Streso valdymas: ne žinios, o patirtis verta Jūsų + būdai atsipalaiduoti.

 

Kaip mokysimės?

 

Mokysimės pagal principą: Atrasti-suprasti-pajusti-įvaldyti

Šiuose mokymuose patirsite, kaip galima linksmai, lengvai ir efektyviai mokytis.

Net jei  žodis „mokytis“ priverčia pasipurtyti, nes tai primena bjauriausias vaikystės patirtis mokykloje, Bendravimo akademijos mokymuose Jūs išmoksite to, kas naudinga, ir iškart taikysite žinias praktikoje,  kursite naujus savo elgesio modelius, „matuositės“, kurie labiau tinka būtent Jums. Kuo daugiau praktikos, tuo lengviau realiose situacijose.

 

Kuo šie mokymai skiriasi nuo kitų?

 

Būna mokymai integruoti į poilsį, ir pritrūksta poilsio.  Būna poilsis integruotas į mokymus ir tada vertė pranoksta lūkesčius. Laiko atradimas sau tada, kai jo labiausiai reikia, saviugda ir nuolatinis augimas - tai Naujos kartos lyderio savybės.

Kada, jei ne dabar, galima nuspręsti pailsėti, grįžti su nauja patirtimi, energija ir įgyvendinti tai, ką seniai planavote. Kai pasiilsi kūnas, nurimsta emocijos ir protas, galima  leisti sau pastebėti tai, kas yra svarbiausia, ko taip trūko ir ką galima padaryti visai kitaip.  Galima pabandyti rasti naują Save, tiktai tam, kad būtų pradėta tai, kas ilgokai laukia jūsų apsisprendimo.

 

Nežinau ar radai save aprašyme, bet gali pastebėti, kad jis skirtas daugumai vadovų, kuriems vadovavimas - gyvenimo dalis. Neverta ieškoti priežasčių ar pasiteisinimų prieš save, tiesiog tu gali leisti sau tapti dar geresniu, kai tik to tikrai norėsi dabar.

 

Mokymus veda

Birutė Velykienė

Vygandas Rutkauskas

Verslo trenerė, emocinio intelekto ugdymo specialistė, koučingo trenerė, neurolingvistinio programavimo trenerė, taikomosios psichologijos metodikos “Socialinė panorama“ konsultantė.

 

Plačiau

Verslo treneris, koučingo treneris, neurolingvistinio programavimo treneris, eriksoninės hipnozės specialistas,

taikomosios psichologijos metodikos “Socialinė panorama“ konsultantas.

 

Plačiau

Vieta

 

Esperanza Resort&SPA, Trakų raj.

 

Laikas

 

10.00 – 18.00 val. ir pramogos iki...

 

Investicija 

 

2 d. mokymai 380 eur/avansas 100 Eur

 

 

Ankstyvoji kaina 260 eur (iki 2021 03 31).

                              320 eur (iki 2021 06 01).

Speciali nuolaida BNI nariams.

 

 

Daugiau informacijos:  [email protected]

 

Registracija iki  07 31

Registracija tvirtinama sumokėjus avansą.

 

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

 

Sekite naujienas facebook  

"BENDRAVIMO AKADEMIJA".

vasaros-stovykla-vadovams-lisauskas- Nav 1 left black large Nav 1 left black large
* Required

Registruotis

0005_WEB_Birute_Velykiene_bendravimoakademija_Meil pradzia3